Moje váha? Tak ale jen, kvůli vám ;-)

12. září 2012 v 19:16 | Pája |  O mně
Tak asi zhruba před rokem jsem vážila kolem 57kg/168cm. Jídlo jsem neřešila a jedla úplně normálně, jenže... jednou se to zvrtlo. Takhle, vždycky jsem tak nějak "řešila", jak vypadám a váha mi nikdy nebyla úplně ukradená, ale tenkrát jsem se do toho pustila opravdu a myslela to už sakra vážně.
Mám ještě jeden příběh... V sedmé třídě základní školy jsem prostě před sestrou blbla, jen tak, že si dám na talířek jen jeden hranolek a to je můj oběd a v téhle "srandě" jsem to dělala se vším jídlem... Ona to ze začátku sranda byla a už opravdu nevím, jak jsem to dělala, že jsem pak neměla hlad... nicméně jsem začala hodně hubnout. Nevím už jaké jsou poměry dnes, ale u nás bylo v sedmé - osmé třídě 40 kg sakra málo. V té době jsem chodila i na psychologii, pak i na psychiatrii, trpěla jsem hroznými úzkostmi, třesavkou z jakékoliv blbosti a věčně mi byla zima... psychicky to bylo náročné. Možná i to byl důvod, proč jsem pak nemohla do pusy strčit ani ten kousíček chleba. Hned se mi ze všeho zvedal žaludek. Začala jsem se bát, co se to se mnou děje a neuvěříte... ale když jsem pak asi za rok přibrala na 45 kg byla jsem šíleně šťastná! Teď nevím, co bych za to dala, aby se mi zase podařilo takhle zhubnout. V cestě je ale až příliž překážek... chutě, hlad, strach z toho, že se mi zpomalí metabolismus při hladovění, strach z anorexie, strach z různých onemocnění střev, žaludku a dalších při běžných praktikách anorektiček (projímadla, zvracení)... nezvracela jsem už 10 let a prostě do toho bych nešla... Nechci zvracet po zbytek svého života. Nechci nic z toho, co ty vyzáblý holky praktikují, aby drasticky zhubly, dělat po zbytek svého života. Jak to ale tedy udělat?
Jak zhubnout, když mi každé sousto připomíná, že po něm přiberu... každé sousto se mi posmívá, že budu tlustá...
Přiznám se vám, že tlustá nejsem. Je to jedna z mála chvil, kdy si to uvědomuji a vidím se reálně, často si totiž tlustá, nebo oplácaná připadám. Naopak mi každý teď tvrdí, že jsem hubená a má o mě strach. No taky je těch 5 kg dole vidět :-) Jak jsem psala, že jsem s tím hubnutím začala zhruba před rokem, tak je to zhruba půl roku, co jsem dala dolů těch 5 kg. Jenže... jak jde váha dolů, tak laťka také. Je to přímá úměra a já chci víc. Chci mít postavu modelky, ty jejich štíhlé nohy mě přivádějí k šílenství. Připadám si, že mám moc tlusté nohy a hlavně paže! Mám taky tukový polštář na břiše, který tam mám už od své 4. třídy na základce, co si pamatuji...

Moje míry? No tak ty jsou následující:
Jdeme pěkně od shora...
  • Prsa: 84 cm
  • Pas: 59 cm
  • Pod pasem (tam kde začíná pánev): 81!
  • Zápěstí: 14,5 cm
  • Boky: 92,5 cm (jakoby se furt zvětšovaly...)
  • Stehno: 50 cm (nejširší místo)
  • Stehno: 43 cm (nejužší místo)
Nevím, jaké by vás ještě mohly zajímat... :-)

Současná váha: 51 - 52 kg (BMI: 18,07 - podváha)
Vysněná váha: 47 kg (spíše ale, jak budu vypadat, váhu chci mít maximálně 50, ale jinak pak už je mi to jedno, jde mi hlavně o to, jak budu vypadat, né kolik budu vážit ;-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dý | Web | 12. září 2012 v 19:24 | Reagovat

Ty jsi blázen, já mám na stehnech o 11 cm víc a snažím se to dát dolů, ale ty bys měla jen zpevńovat ;)

2 elbilife elbilife | Web | 12. září 2012 v 19:32 | Reagovat

jsem stejně stará jako ty, a měřím jako ty.. ale vím, že kdybych tolik malounko vážila, byla bych až moc hubeňoučká a naprosto vůbec byc se asi nelíbila partnerovi.. =((( Dej na sebe pozor, ty jo =(

3 Pája Pája | E-mail | Web | 12. září 2012 v 20:41 | Reagovat

Myslíte? :/ Když já si na nohou vůbec nepřipadám štíhlá :-( Víte, asi od deváté třídy na základce (teď jdu na vysokou) cvičím Pilates. Jógu už taky docela dlouho, necvičím ale nijak pravidelně, to si nemyslete :-) Jsem velký lajdák, ale pilates se teď už bojím cvičit, protože tím jsem si právě vytvořila ty svaly (nejsem sice kulturista :D ale i tak...), které mi tam teď vadí :/ Jsou teď ochablé, protože jsem teď furt jen na dietách a hladovkách a já nevím... je to kolotoč. Zkoušela jsem Acai Berry, Unilakt, teď beru Bioaktivní Duo Slim (druhým dnem)... jsem teď asi dost šílená, co? :-)
Nejprve bych chtěla shodit a pak teprve zpevňovat. Jenže všichni tvrdí, že se bez svalů prakticky nedá hubnout. Víte, já mám, a vždycky jsem měla, za vzor Angelinu Jolie :-) Je to moje nejoblíbenější herečka a vůbec se o ní dost zajímám. No a její tělo? Bože, jak bych si přála mít ty její paže a nohy!
Já jsem asi vážně šílená :-)

4 Pája Pája | E-mail | Web | 12. září 2012 v 20:48 | Reagovat

[2]: Já partnera měla. Zítra to bude přesně měsíc, kdy jsme se rozešli. Nicméně musím říct, že on moje tělo miloval. Vlastně skoro všichni kluci na škole... co tím ale chci říct: Nejsem si právě furt jistá, jestli tohle dělám pro ostatní nebo pro sebe... pořád si říkám, že pro sebe. Nevím, jestli už jsem v tom kolotoči anorexie, nebo s tím můžu kdykoliv skončit... myslím si, že to už nejde. Řeším svou postavu teď hodně a možná tam vidím něco, co tam není... to je u poruchy příjmu potravy normální.

5 Pája Pája | E-mail | Web | 12. září 2012 v 20:50 | Reagovat

Víte, mě hlavně hodná trápí podkožní tuk :-( Přijde mi, že jsem v něm obalená celá... Přijdu si taková nateklá, nevím jestli hodně zadržuji vodu nebo co... ale prostě chci to dolů. Nejde mi ani tak o míry, i když bych menší neodmítla :D Ale budu realista.

6 Christine Christine | Web | 17. září 2012 v 10:41 | Reagovat

Dost tě chápu když jsem byla malá byla jsem trošku přitěle ale byla jsem menší takže jsem to neviděla a nijak to neřešila ale asi v šestý jsem dost vyrostla a nestloustla, takže jsem měla při cca 157 cm váhu 52kg, najednou jsem to začla řešit a řekla si že budu mít pod padesát začla jsem jíst míń jedla jsem jen jedno jídlo denně a tak dál... Teď mám 46-47kg a jsem docela spokojená i když bych chtěla tak 45kg, už jsem v pohodě ale pořád si dávám dost pozor. Piju jenom vodu a nejím moc velký porce.

7 Pája Pája | Web | 17. září 2012 v 12:18 | Reagovat

[6]: Já jsem také byla dříve taková trošku, tvarovanější :D Né vyloženě tlustá, to jsem nebyla nikdy. V té sedmé třídě jsem pak hodně zhubla a od té doby jsem "víceméně" hubená. Nedávno, jak jsme se bavily o tom, kolik ti je a kolik jsem v tu dobu vážila já, tak jsem se podívala do svého zdravotního průkazu a ve třinácti letech jsem měřila 159 cm (takže méně než ty) a vážila 42,5 kg. V 15 letech to bylo 164 cm/49 kg a v 17 letech 165/55. Tam jsem koukám nějak přibrala :D Teď mi bude 20 a vážím 51 kg a prostě bych chtěla méně :-( Nejde ani tak o to, že chci mít prostě pod 50 kg, ale o to, jak chci vypadat. Tak buď vyrostu do výšky :D což už asi sotva, nebo zhubnu :D Což je reálnější :D To je dobře, že se hlídáš a spíše by ses měla hlídat v tom směru, abys to nepřeháněla... víš, já si tak furt změnšuji porce, že za chvilku bych za den snědla jen rozinku... A už jsem v takovém kruhu, ze kterého nejde ven... nesnesla bych, abych přibírala, ale zase na druhou stranu miluju jídlo. Takže pár dní držím šílené diety nebo jím jak vrabec, ale pak začnu přemýšlet stylem, že takhle se přece nechci živit do konce života, tak se nacpu čokoládou nebo čímkoliv, ale pak si to vyčítám a zase jdu do těch svých diet a hubnutí... A je na tom druhý den vidět to, že jakmile se takhle občas nemyslitelně nacpu, tak váha hned stoupne nahoru. Nemyslím tím o pět kilo, ale třeba o 0,6 kg a v tu chvíli mi dochází, že už normálně nikdy jíst nemůžu, protože bych automaticky přibírala. Takže jediné řešení by bylo: ztratit chuť k jídlu, pak by pro mě nebylo problém nenacpávat se a nemít chutě. A nevím jestli je tohle už vyloženě anorexie, ale nějaká porucha určitě. Vždy je to porucha, když se sebou člověk není spokojený, pokud zrovna neváží 150 kg :D Což je zdraví nebezpečné... Ale ono na druhou stranu, to co děláme my, nebo co dělají anorektičky je možná ještě horší. Jsme teď ve věku, kdy chceme vypadat dobře a cítit se tak... a jsou to teď téměř jediné věci, které řešíme a o zdraví nám nejde. To se buď ozve později nebo si ho zničíme nadobro. Tak mi ale řekněte jednu věc... když takhle hubneme my, je to společností bráno jako něco špatného, ale když hubnou modelky, tak ty špatné nejsou... A myslím si, že teď, v 19-20 letech si už můžu dovolit dělat si se svým tělem co chci, protože už nejsem ve vývinu, nebo už jen v tom konečném stádiu. A chci zkrátka tělo modelky, ale spíše vy stylu holek z Victoria Secret :-) Jestli chápete, čili nechci být vyzáblina, ale pěkně hubená vytvarovaná ženská :-) I když prsa jako ony mít nebudu. Mám 75A, předtím půlrokem jsem měla 75B, no jo no, holt se nedá nic dělat :-) Ale přijdou mi furt stejné, jen je tam rozdíl toho čísla. A taky každá podprsenka je jiná... nosím teď zároveň 75A, 75C! I to B, takže? :D

8 Pája Pája | Web | 17. září 2012 v 12:18 | Reagovat

Koukám, že jsem celkem upovídaná... :D To asi protože jste první komu to vyprávím ;-)

9 Christine Christine | Web | 17. září 2012 v 21:20 | Reagovat

Nejhorší je že třeba týden jím podle svýho "programu" takže litry čisté vody a zeleného čaje k tomu přesnídávku když mám hlad a jedno normální jídlo denně ale spíš menší porce... A potom jdem třeba do restaurace kde výborně vaří a tam se normálně najím třeba i větší porce nebo když s ním prostě víc jídla než normálně tak mám potom celý den depresi a přemýšlim jestli nemám jít a vyzvracet to... Vždycky to zadžím a nejdu na ten záchod a nevyzvracím to ale  
vždycky mě to celý den trápí a potom si dám pár dnů menší dietku... Ano chci mít krásný tělo chci být dokonalá ale neni to třeba tím že mám ošklivý obličej nebo že by mě nechtěli kluci nebo tak. A je to prostě ve mě že chci mít krásný tělo a myslím že z toho nikdy nevyrostu... Ale nejhorší když ti někdo začne kecat do tvýho jídelníčku nebo celkově do tvýho způsobu života. Nevadí mi když mi kamarádka řekne svůj názor ale když už popátý mi můj Děda cpe že jsem moc hubená a že bych měla přibrat abych byla "hezká holka" tak mě to začíná štvát protože si připádám takhle hezká a rohodně přibrat nechci! Ano můj styl života neni nejzdravější ale sakra je to můj život a já si o něm aspoň částečně (protože mi je zatím jen 13 tak si zas nemůžu vyskakovat :D) můžu rozhodovat sama... Jediný co mě štve jsou ty prsa! Protože kamarádky co mají o něco větší váhu mají taky větší prsa ( já vím že mi ještě vyrostou a bla bla ale podíl na tom má i má váha) Ale s menšíma prsama jsem se už vyrovnala... Hups taky jsem se trošku rozepsala ale aspoň někdo to má podobně jako já...

10 Pája Pája | Web | 17. září 2012 v 21:31 | Reagovat

[9]: Naprosto ti rozumím. Taky o tom pak furt přemýšlím a nemůžu se soustředit na nic jiného. A přesně jako tebe mě štvou rodiče a ostatní, kteří neustále řeší jak jím, nebo, jak jsem strašně "hubená" a měla bych přibrat! Babička už i skoro denně volá, jestli jím! Tohle už není normální! V tomhle směru se děsně moc těším, až tenhle pátek poputuju na kolej a budu si tam jíst tak, jak budu chtít a nikdo mi to nebude komentovat :-) Akorát to pak zase o víkendech bude samé "Ty jsi zase zhubla" nebo furt v tomhle stylu. Každý vnímá hubenost nějak jinak. Někomu přijde hubená nějaká holka krev a mlíko a někomu zase nějaká, která váží sotva 40 kg. A rodiče mají právě to první a to mě štve! :D

Ale já si myslím, že ti ještě porostou... je ti 13 let, já jsem třeba s hormonama trochu pozadu, dostala jsem to poprvé až v 15 letech (čili v deváté třídě) a prsa mi taky začala růst pořádně až tam nějak... Takže se neboj :-) A prsa by měla být vyloženě ovlivněna hormony, takže tam by snad nějaké snižování živin nemělo hrát roli... i když si myslím, že spíše ano. Ale já jedla normálně a stejně je mám malé :D Takže o tom spíše rozhodují geny.

11 Christine Christine | Web | 17. září 2012 v 21:52 | Reagovat

Rodiče jsou naštěstí docela v pohodě protože mě vidí jíst jen večer a to většinou si dám salát nebo něco ale třeba o prázdninách jsem přijela k babičce a ona se zeptá mamky A jí vůbec Kristýna normálně? A já jsem stála vedle mamky naštvalo mě to když jsem tam stála tak se mohla zeptat mě nebo počkat až odejdu! A věty typu Ty si zas zhubla mi říká hodně lidí ale už jsem si zvykla...

Jo určitě mi porostou no já to dostala už minulý rok takže v tomhle jsem docela vyspělá už se mi docela začla dělat "ženská postava plnější boky a tak i když ty boky zatím jsou takový roztomilý :D :p

12 Rosie Rosie | 17. září 2012 v 22:38 | Reagovat

Vázne vás obdivuji holky, protože Já prostě miluju jídlo takže i když už jsem dietu skousela tak to prostě vždycky dopadlo tak ze jsem si řekla "seru na to radši si zacvicim" jako cvičení je fajn ale rozhodne je to vidět po mnohem delší době než dieta. Pajo tvoje míry jsou skvělý, ale naprosto chápu že ti nestačí byt nádhera ale chceš byt dokonala. Řekněme si to uprime kdo by nechtěl byt dokonalý! Navíc vím jak Christine rozcilujou kámošky od nás ze třídy který máj kecy jenom proto že závidí! Například jednou mela kriss ve škole pizzu a kámoška si rejpla "no ale víš že v pizze jsou tuky aby si náhodou nestloustla" to ji řekne holka kterak je o 10 kilo těžší než kriss. Další kamarádka furt chodí za kriss a říká ji jak je anorekticka... Jo tahle holka zase vazi tak o 20 kilo vic! Prostě Já kriss zboznuju takovou jaka je a myslím si že její míry jsou perfektní a prostě nikdo nemá právo ji do toho kecat(pokud by nechtěla zhubnout na 20 kilo) :D

13 Christine Christine | Web | 17. září 2012 v 22:49 | Reagovat

Myslím že Rosie, ty bys mě nenechala zhubnout na 20kg ;D Ale tos mi to připomněla jak mi to řekla s tou pizzou :DD

14 Rosie Rosie | 17. září 2012 v 23:29 | Reagovat

Nenechala... ;)*

15 Pája Pája | Web | 18. září 2012 v 7:47 | Reagovat

Ty jo, tak takový holky, který by se mi takhle posmívaly nebo rejpaly bych asi někam kopla :D Přesně tak, každý má právo na to, co chce :-) A Christine má určitě úžasnou postavu, protože si ji koukám dobře hlídá :-) Jednou se těm holkám budete moc smát vy ;-) Na tu pizzu bych jí řekla "Neboj, tebou se být nechystám" :D

Jinak, Rosie, já taky miluju jídlo... právě proto je to tak těžké... Když se snažím hlídat a někdo vedle mě začne mluvit o tom, jak byli jednou takhle na pizze a vypráví dál... tak já se nedokážu soustředit na nic jiného než na tu jeho pizzu :D Kdybych mohla, tak bych jedla od rána do večera :D Ale ode dneška zase držím mléčnou dietu (od začátku), akorát jsem nemocná. Pár dní to na mě lezlo a teď už ležím v posteli a potím se :/ Ale tu dietu budu dodržovat i tak! Beru to z druhé strany, mohlo by to být docela dobré to pocení, mohla bych ze sebe vypotit nějaký to kilo :D

Hele, třeba by ti pomohlo, kdybys ji držela s někým... nechceš se mnou? :-)

16 Christine Christine | Web | 18. září 2012 v 8:02 | Reagovat

No já vím jistě že bych mléčnou dietu nemohla držet... :D Nepiju mlíko :DD

17 Pája Pája | Web | 18. září 2012 v 8:05 | Reagovat

[16]: Zajímavý, víš, že já taky ne? :D Nechutná mi :D Tak strašně moc! :D Ale dá se to vydržet :D Nebo jsi myslela, že jsi alergická na laktózu? Protože to je pak jiná...

18 Christine Christine | Web | 18. září 2012 v 8:11 | Reagovat

Ne nemám alergii jen mi nechutná a naposledy co jsem ho zkoušela pít jsem ho vyzvracela... :D :D

19 Pája Pája | Web | 18. září 2012 v 8:51 | Reagovat

[18]: Jejda, tak to jo :D To pro tebe tahle dieta fakt není :D

20 Christine Christine | Web | 18. září 2012 v 9:00 | Reagovat

:D :D No jo to mám po tátovi...

21 Pája Pája | Web | 18. září 2012 v 9:12 | Reagovat

[20]: Já ho ale také dřív nemohla pít, zvedal se mi z něho žaludek, to až teď ho tzv. snesu, tak se ti to třeba taky změní :-)

22 Rosie Rosie | 18. září 2012 v 11:51 | Reagovat

No my jim tak většinou odpovíme jenže oni se uráží a pak jsme ty svině my!jo to pocení by melo zabrat. Já bych klidne to mléko zvládla pit celý den, ale pak bych se pozvracela.
Držím palce s dietou a pocením ;)

23 Christine Christine | Web | 18. září 2012 v 13:17 | Reagovat

[21]: Třeba se mi to taky změní ale zatím to moc nechci zkoušet nechci riskovat že to nestihnu na záchod a budu tu muset vytírat své ehm zvratky... :D

24 Pája Pája | Web | 18. září 2012 v 13:36 | Reagovat

[22]: Díky, snad to vydržím :-)

[23]: To tě docela chápu :D Nemusíš to zkoušet, jestli nechceš ;-) Ale místo toho mléka je možné jíst jogurt. Bílý, nízkotučný... taky jsem to tak při prvních pokusech o tuhle dietu zkoušela :-)

25 Christine Christine | Web | 18. září 2012 v 13:51 | Reagovat

[24]: Hmmm s tím jogurtem bych to mohla zkusit protože jogurty mám ráda... :)

26 Pája Pája | Web | 18. září 2012 v 14:06 | Reagovat

[25]: Tak to je super :-) Pokud se tedy rozhodneš pro "ano", tak si kup bílé jogurty, nízkotučné, ničím neslazené. To je super! Snad do toho půjdeš taky... jsem v tom furt sama :D Dneska mám první den, takže jsem jen na mléku a fakt, potřebuju někoho s kým si o tom můžu povídat, bylo by to mnohem snažší ;-) Navíc ti poradím, kdybys měla dotazy ohledně jídelníčku :-)

27 Christine Christine | Web | 18. září 2012 v 14:11 | Reagovat

Ještě si to rozmyslím ale možná do toho pujdu... A jak to jde tobě? :)

28 Pája Pája | Web | 18. září 2012 v 14:34 | Reagovat

[27]: Děkuju za optání :-) Trochu i pomáhá, že jsem nemocná, jen ležím a nemám na nic chuť... i když se musím přiznat, že ráno jsem měla krizi :/ Ale ustála jsem to :-) Těším se na zítřek... tam už je pestřejší jídlo :D

29 Christine Christine | Web | 18. září 2012 v 20:34 | Reagovat

To já když jsem nemocná tak bych pořád něco jedla... :D No já dnes měla krizi protože jsem celý den hlídala nevlastního bráchu tak jsem si dopřála kávu a pár bonbonů :D

30 Pája Pája | Web | 19. září 2012 v 10:13 | Reagovat

[29]: Tak to není ještě tak hrozné ;-) Já se pak právě k odpoledni začala nudit... takže jsem ty chutě dostala no :D

31 Christine Christine | 19. září 2012 v 17:45 | Reagovat

To tě chápu to je nejhorší já přídu domů a za chvíli už stojím před lednicí a dívám co bych si mohl dát :D Dneska to skončilo jen bílím jogurtem...
A jak ti jde mléčná dieta? :D

32 Pája Pája | Web | 19. září 2012 v 18:05 | Reagovat

[31]: Už nejde :-( Dočteš se o tom v nejnovějším článku. Budu se ale hlídat pořád, jen už mě ta mléčná dieta nebaví a prostě to po psychické stránce moc nezvládám. Nemyslím tu dietu, ale všechno okolo a ještě se k tomu omezovat v mém milovaném jídle... Ach jo, je to na houby.

33 Christine Christine | 19. září 2012 v 18:13 | Reagovat

Už jsem si to přačetla :D Tak nedivím se... Mléko fujky :D :D

34 Pája Pája | Web | 19. září 2012 v 18:25 | Reagovat

[33]: Přesně tak :D Mléko už nemůžu ani vidět :D Ale tak jsem si alespoň doplnila nějaký ten vápník. Příště až se pustím do téhle diety (čemu věřím), tak budu místo mléka jíst jogurty! :D Budu si ale muset s sebou na kolej odvést svou váhu na jídlo :-( Jinak to nepůjde dodržovat...

35 Pája Pája | Web | 19. září 2012 v 18:28 | Reagovat

Třeba to bude pár dní, třeba to bude týden, třeba to bude měsíc, ale prostě teď si dám menší "voraz". Zítra až s mamkou pojedeme do Kauflandu dokoupit nějaké věci na kolej a potraviny, tak si koupím medovník :-) Už se na něj moc těším! Dopíšu vám do jídelníčku, co jsem si teď dala místo toho posledního mléka ;-) Vlastně u výpisu jídelníčků v pohodě můžu zůstat :-) Protože neopouštím vás, ale tu příšernou dietu! :D

36 Christine Christine | 19. září 2012 v 18:36 | Reagovat

Myslim že vápníku máš na rozdávání... :D Jo medovník si užij :)

37 Pája Pája | Web | 19. září 2012 v 19:17 | Reagovat

[36]: To se neboj :D Popíšu pak tu rozkoš :D

38 Christine Christine | 19. září 2012 v 20:33 | Reagovat

No já jsem si zrovnala dala dvě Raffaella a byly výborný, úžasná madle obalená v jemném lahodném krému a obalená v kokose... První kousnutí tak lahodné... mňam :D :D

39 Pája Pája | Web | 19. září 2012 v 20:37 | Reagovat

[38]: Naprosto rozumím :D

40 Christine Christine | 20. září 2012 v 20:33 | Reagovat

Tak dala sis svůj vysněný medovník? :D

41 Pája Pája | Web | 20. září 2012 v 22:02 | Reagovat

[40]: To víš, že ano :D A náležitě jsem si na něm pochutnala :D A taky jsem si vzpomněla proč jsem začala řešit jídlo... protože mám posledním rokem příšerně divný zažívání a každá konina mi nafoukne břicho tak, že je tvrdý a je mi těžko... Takže já asi fakt nemůžu jíst už nikdy normálně... Dneska jsem jedla jedna báseň, ani radši nebudu psát co :D To byla bábovka sem a medovník tam :D Od zítra bych ráda najela na zdravější a mnohem kontrolovanější stravu :-) Zítra mě čeká jízda do Hradce, ubytovat se na koleji, ale jen si vyzvednu klíče a na bydlení tam pojedu až v sobotu odpoledne. Furt mi není dobře, tak to chci vyležet. Takže tím chci říct, že zítra neručím za svou stravu :D Bude fofr a možná bude jediné možné jídlo nějaká obložená houska nebo hamburger...

42 Christine Christine | Web | 21. září 2012 v 20:38 | Reagovat

Aha tak to já jsem si zas včera udělala svoje oblíbený těstoviny a snědla jsem jich strašně moc protože byli výborný... :D A potom ještě kousek čokolády a tak... :D Takže já si teď taky dala menší volnost ale když mám teďka 45kg tak bych si to chtěla udržet...

43 Gab Gab | 6. ledna 2014 v 20:03 | Reagovat

Hej děláš si sra,ndu?? :D Tukový polštář na břiše a máš obvod pasu pod 60, vysněné číslo snad všech dam a dívek.. :D

44 Sendy Sendy | 6. února 2014 v 19:54 | Reagovat

Když jsem to četla měla sem pocit, že čtu zpověď anorektičky.. Myslím to vážně měla jsem kamarádku, kterou hubnutí dostalo až k anorexii a i když se snaží jíst stále je pořád vyhublá a nejspíš nikdy nebude mít děti... Vážně vám to za to stojí? Na jednu stranu to chápu já při své výšce 180 cm jsem donedávna měla 71 kg začla jsem se hlídat a přestala se přežírat a shodila na 63 kg měla jsem nutkání ještě pokračovat, ale pak jsem si řekla, že končím s hubnutím, protože jsem se bála, že bych mohla skončit jako ty holky, které neřeší nic jiného než je jejich dokonalá postava (ala koncentrační tábor nebo somálské dítě) a zůstala na 63 kilo a i to mi občas příde málo.. Dochází vám třeba to, že když vyškrtnete z jídelníčku sladké a pečivo tak po tom co ho opět začleníte do svého jídelníčku začnete přibírat? Vážně vám za to stojí vaše "dokonalá postava", která se pak líbí jenom vám a nikomu jinýmu, každej rozumnej člověk bere za ideální postavu to kde neni jenom kostra pokrytá kůží a ještě když se k tomu přidá mozek slečny myslící jenom na to jak zhubnout a co ještě udělat, aby vypadala líp a o ničem jiným se s ní nedá bavit tak to je trochu na nic ne?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama