Metabolismus?! Proboha proč?

12. září 2012 v 21:20 | Pája |  Moje myšlenky

Proč musí existovat něco, jako je metabolismus? Proč je to tak, že se neustále dokola musí řešit rychlý nebo pomalý metabolismus... já už tu věc na "m" ani pomalu nemůžu vyslovit :D jak je mi z toho na nic... Každá se trápíme tím, jak rychlý máme metabolismus. Závidíme těm, které ho mají tak rychlý, že mohou jíst prakticky cokoliv a nepřiberou ani gram. Nebo alespoň já jim závidím :-(

Tak se ptám, proč to nejde bez něj? Proč ho k hubnutí potřebujeme neustále zrychlovat... nebylo by to jednodušší bez něj? Každý by mohl hubnout tím, že by chtěl, né tím, že by MOHL! A kdo nemůže? Ty, které se chtějí normálně najíst :-( Ty z nás, které mají rády jídlo a ještě více sladkosti a další blbosti. Pořád si říkám... to se budu muset skutečně do konce života omezovat a na čokoládu, cukr, palačinky, hranolky a další, zapomenout?

Všude se jen píše, jak si modelky udržují svou váhu, ale nikde jsem nenašla, jak k té úžasně hubené váze přišly!
Někdo tvrdí, že nejedí a proto jsou štíhlé, ale jinde se zase tvrdí, že se hladověním zhubnout nedá. Že si tak zpomalíme metabolismus a hlavně všechno půjde do úsporného režimu a když si pak jen zobneme nějakého jídla, váha půjdu okamžitě nahoru. Tak mi řekněte, co máme dělat?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama